Jean Harlow ieu pirang platinum munggaran nu dibawa kelamin jeung pamandangan Hollywood tur manehna boga cocktail dirina sorangan.
Inuman ieu dingaranan dirina nyaéta Rum Martini amis , konon paporit tina aktris anu. Resep pisan basajan, ngan hiji campuran sarua Rum lampu favorit Anjeun tur vermouth amis garnished ku lemon spiral seksi.
Padahal teu sakumaha populér salaku Martini atanapi Manhattan , anu cocktail Jean Harlow mangrupakeun pangalaman matak nu nembongkeun sabaraha loba cocktails Palasik diteundeun bahan basajan . Éta ogé surat wasiat sejen ka versatility anu watang penting urang nelepon vermouth .
Karir pondok Harlow urang ieu disorot ku kalungguhan dirina dibintanginya di Beureum Debu kalawan Clark gable na Libeled Lady kalawan Spencer Tracy. Pati untimely Harlow urang di heubeul ngan 26 taun disababkeun nya kantun kaluar dina naon bisa geus peran pangbadagna dirina, yen nu ieu dieusi ku Fay Wray di King Kong.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
Kumaha Jieun Éta
- Tuang bahan kana shaker cocktail kalawan és batu.
- Ngocok ogé.
- Galur kana chilled kaca cocktail .
- Garnish jeung mesek lemon.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 326 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| kolesterol | 32 mg |
| natrium | 422 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 11 g |