resep inuman smoothie héjo potent Ieu pinuh ku greens ati cleansing, sarta dijamin mun masihan anjeun gawena pikaresepeun énergi sarta mantuan mindahkeun sistem pencernaan sluggish. cau nu mangrupa tambahan pilihan pikeun maranéhanana anu teu ngalakukeun ogé mibanda rasa héjo potent, sabab "softens" inténsitas éta. Pastikeun sadaya bahan anjeun téh organik punten!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 dandelion greens, dicincang (ngeunaan 1 cup)
- 4 daun kale, batang dihapus sarta dicincang (ngeunaan 2 ½ gelas)
- 1 Meyer atanapi lemon organik, peeled na sliced kana 1 "sakumpulan
- 1 cau leutik (pilihan) peeled na pegat kana 1 "potongan
- 1 Fuji apal, potong 1 "sakumpulan
- 1 séndok grated jahé (pilihan)
- 2 gelas cai disaring
Kumaha Jieun Éta
Teundeun kabéh bahan marengan 2 gelas cai, kana teromol of Blénder a (blenders kuat kawas dina Vita-campuran nu idéal pikeun inuman ieu). Nyampur kana speed tinggi keur 1-2 menit dugi pisan rata. Tambahkeun deui cai sakumaha dipikahoyongna pikeun ngahontal konsistensi palatable.ngagaduhan 2
Copyright 2010 ku Jen Hoy
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 225 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 62 mg |
| karbohidrat | 57 g |
| Serat dietary | 10 g |
| protéin | 5 g |