cake kalapa nikmat Ieu sabenerna hiji tibalik ka handap jajan sareng gula buttery coklat sarta topping kalapa toasted. Ti sémah pihak imah mun kaluar anjeun tina kulawarga kota nu bakal ngadatangan, dulur bakal ngarasakeun dessert amis ieu.
Tempo ogé
Gancang Peach sarta kalapa tibalik-Turun biskuit
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 séndok mantega
- Gula 2/3 cangkir (coklat)
- 2 sendok cai
- 1 cup kalapa (toasted *)
- 1 1/4 cangkir tipung (kueh, sifted)
- 1 1/4 teaspoons baking powder
- 1/2 séndok téh uyah
- Gula 3/4 cangkir
- 1/4 cangkir mantega
- 1 endog (ogé keok)
- susu 1/2 cangkir
- 1 séndok
- ekstrak vanili
Kumaha Jieun Éta
- Dina 8 inci baking pasagi pan, ngalembereh mentega jeung gula coklat jeung cai.
- Cook, aduk nepi ka ogé anu dicampurkeun. Tambahkeun kalapa toasted; sisihkan.
- Ngayak babarengan tipung jajan, baking powder, uyah, sarta gula.
- Dina Pergaulan mangkok, krim mentega; aduk di bahan garing. Aduk endog, susu, sarta vanili; ngéléhkeun pikeun 1 menit.
- Tuang adonan leuwih campuran kalapa. Panggang dina 350 F keur 35 nepi ka 45 menit, dugi jajan geus rengse.
- Invert jajan onto piring cake.
* Pikeun roti bakar kalapa dina oven, nyebarkeun kalapa dina loyang dina lapisan tunggal. Panggang dina 325 F, aduk aya kalana, dugi coklat emas, kira 10 menit.
Anjeun bisa ogé kawas
Bar buah prambus Jeung kalapa na Crumb Topping
Kalapa Kue seger kalayan creamy kalapa Topping
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 341 |
| total Fat | 19 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 61 mg |
| natrium | 252 mg |
| karbohidrat | 42 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |