cake kalapa seger ieu dilakukeun dina dua lapisan ku topping kalapa seger jeung santan di adonan. frosting nu mangrupa salah sahiji gampang dijieun kalayan krim dikocok.
Paké canned (unsweetened) krim kalapa richer di adonan dina tempat nu santan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2/3 cangkir mantega
- Gula 1 cup
- 4 endog, dipisahkeun
- 2 gelas sifted tipung jajan
- 1 séndok baking powder
- 1/2 séndok téh uyah
- santan 1/2 cangkir
- 1 séndok vanili
- 1/2 cangkir grated kalapa seger (tambah beuki pikeun topping)
- Pikeun Topping nu:
- 1 cup beurat krim (dikocok)
- Gula 1 séndok
- 1/2 séndok téh vanili
Kumaha Jieun Éta
- Panas oven ka 375 F.
- Gajih jeung tipung dua kue lapis Panci 8 inci.
- Dina mangkok Pergaulan, krim mentega dugi mengembang. Tambahkeun 1/2 gula cup, ngéléhkeun dugi lampu sarta mengembang.
- Tambahkeun yolks endog, ngéléhkeun ogé. Tambahkeun sifted bahan garing ganti jeung santan. Aduk vanili sarta kalapa.
- Kocok bule endog kalawan sésana 1/2 gula cup dugi puncak lemes kabentuk; melu kana adonan cake.
- Tuang adonan kana Panci jajan preheated
- Panggang dina oven preheated salila kira 25 menit.
- Leupaskeun jajan kalapa kana kabaya kawat pikeun niiskeun.
- Dina mangkok, ngéléhkeun krim beurat jeung 1 séndok gula dugi kandel. Tambahkeun 1/2 séndok vanili.
- Nyebarkeun krim dikocok antara lapisan na leuwih luhur tur sisi cake.
- Sprinkle cake kalawan leuwih kalapa seger.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 324 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 119 mg |
| natrium | 275 mg |
| karbohidrat | 25 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 4 g |