frosting kolot baheula ieu dijieun kalayan susu jeung tipung ngamen kana campuran gula jeung mantega. Kusabab eta urang thickened jeung tipung gaganti gula confectioners ', frosting ngabogaan gula tebih kurang frosting gula tipung has,
frosting kasebut keok nepika leungiteun grittiness ti gula jeung nyarupaan mengembang krim dikocok.
Beureum jajan buludru anu tradisional frosted kalawan frosting ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 sendok tipung (sagala-Tujuan)
- susu 3/4 cangkir
- 3/4 cangkir mentega (unsalted, softened)
- Gula 3/4 cangkir (granulated, superfine lamun mungkin)
- 1/8 séndok téh uyah
- 1 séndok vanili
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci nambahkeun jumlah leutik susu ka tepung lajeng aduk nyieun hiji némpelkeun rata. Tambahkeun sésana susu.
- Cook, aduk terus, leuwih panas sedeng dugi campuran bisul na thickens.
- Cook, aduk, keur 1 menit deui.
- Angkat ti panas sarta ngantep éta niiskeun.
- Dina mangkok Pergaulan kalawan mixer listrik dina speed sedeng, ngéléhkeun mentega dugi creamy.
- Laun nambahkeun gula jeung uyah; ngéléhkeun dugi lampu sarta mengembang, ngeunaan 5 nepi 7 menit, scraping sisi mangkuk remen.
- Tambahkeun susu jeung tipung campuran tiis jeung ngéléhkeun dugi pisan cahaya sareng mengembang; ngéléhkeun di vanili nu.
Frosts kueh dua lapisan.
Anjeun bisa ogé kawas
Mengembang caramel Cream Opak Frosting
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 123 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 21 mg |
| natrium | 82 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |