Anggur poached resep pir beureum amis jeung gurih kieu muterkeun tugas ganda salaku pilihan dessert nu sampurna pikeun tiis peuting usum tiis atawa salaku hiji piring brunch elegan . resep maximizes rasa amis alam nu pir urang, ngagabungkeun deui ku anggur beureum buah-gancang sareng panyorot duanana ku kabaran tina kayu manis jeung vanili. A saréat sabenerna decadent!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4-6 peeled, Cored na sliced Pears (nyarankeun Bosc atanapi Anjou)
- 1 1/2 gelas
- anggur beureum (nyarankeun Zinfandel, Shiraz atanapi Merlot)
- 3/4 gelas gula granulated
- 2 sendok jeruk nipis (ogé bisa nambahan lemon zest upami hoyong)
- 2 teaspoons vanili
- 2 teaspoons tina kayu manis
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan, kajaba Pears, sarta dibawa ka kulub a.
- Sakali campuran anggur geus ngagolak, tobat panas handap ka simmer a ditambah Pears.
- Simmer Pears keur 10 ka 12 menit, balikkeun Pears leuwih na simmer pikeun tambahan 8 nepi ka 10 menit, atawa dugi aranjeunna lembut sarta gampang poked ngaliwatan kalayan garpu.
- Dipiceun Pears sarta ngantep éta tiis.
- Kulub saos anggur dugi cairanana geus ngurangan ku satengah.
- Tuang asin leuwih Pears sarta ngalayanan kalayan boh mascarpone , creme fraiche atawa krim Devonshire.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 286 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 63 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 1 g |