Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup mentega, STP
- 1 cup gula coklat, pageuh dipak
- 1 cup granulated gula
- 2 endog
- 2 teaspoons vanili
- 2 gelas sadaya-Tujuan tipung,
- sendok jeung nyapu
- 1 séndok uyah
- 1 séndok baking soda
- 1 séndok baking powder
- 1 cup digulung oats, gancang
- 2 gelas kalapa
Kumaha Jieun Éta
- Krim mentega, tambahkeun gula lalaunan jeung ngéléhkeun dugi lampu sarta mengembang.
- Tambahkeun endog sarta vanili. Darso ogé. Ngayak babarengan tipung, uyah, soda sarta baking powder; nambahkeun (aduk di) dina 4 bagian.
- Campur di oats sarta kalapa.
- Leupaskeun ku teaspoons onto cadar baking ungreased.
- Panggang dina oven sedeng, ngeunaan 375 F keur 12 ka 15 menit, atawa dugi coklat emas.
Ngajadikeun ngeunaan 5 belasan cookies.
Anjeun bisa ogé kawas
Gampang oatmeal kalapa Cookies kalawan Kacang mantega
Alabama Cookies
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 334 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 60 mg |
| natrium | 230 mg |
| karbohidrat | 41 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 4 g |