buah tenderloin Turki anu marinated dina campuran basajan tina susu na lada seasonings, teras aranjeunna nuju butut sarta jero-gorengan mun kasampurnaan.
Ngarasa Luncat ngagunakeun buah turki cutlet di resep ieu, atawa make hayam.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ka 2 pon turki tenderloins (cut dina 1 ka 1 1 / lembar 2 inci)
- 3/4 cangkir satengah na-satengah (atawa susu)
- bawang bodas bubuk 1/4 séndok
- 1 séndok
- Cajun atanapi Creole bungbu
- 1 nepi 1 1/2 cangkir sadaya-Tujuan tipung
- 1 botol minyak pikeun frying jero
Kumaha Jieun Éta
1. Dina hiji kantong neundeun dahareun badag ngagabungkeun nu tenderloins turki, susu atanapi satengah na-satengah, bawang bodas, sarta Creole atawa Cajun bungbu.
2. Ngantep tenderloins marinate dina kulkas salila kira 2 jam.
minyak 3. Panas di fryer jero mun ngeunaan 360 °.
4. Dredge potongan turki dina tepung, palapis ogé. Ngocok kaluar kaleuwihan tipung.
5. ngagoreng Deep dugi coklat emas, ngeunaan 4 atawa 5 menit.
Anjeun bisa ogé kawas
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 328 |
| total Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 114 mg |
| natrium | 2.741 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 31 g |