Naon ngajadikeun casserole jagong gampang ieu jadi nikmat nyaeta lapisan peppers Chili héjo sarta abon kéju di tengah!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 (16 nepi ka 17 oz.) Kaléng krim-gaya jagong
- 2 endog, keok
- 3/4 cangkir jagong konéng hidangan
- 1 TSP. uyah bawang bodas
- 6 sdm. minyak salad
- 1 (4 oz.) Tiasa rasana jeung peeled diced chilies héjo
- 2 gelas grated Cheddar kéju
Kumaha Jieun Éta
- Campur babarengan kabéh bahan iwal chiles sarta kéju.
- Campuran ngabagi dina satengah. Teundeun hiji satengah dina 8x8x2 "baking piring greased.
- Campur babarengan chiles sarta kéju; iklas kana luhureun campuran jagung dina piring. Nutupan kalayan campuran jagung sésana.
- Panggang dina 350 ° F keur 35 menit.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 447 |
| total Fat | 33 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 11 g |
| kolesterol | 112 mg |
| natrium | 590 mg |
| karbohidrat | 22 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 18 g |