Ieu salah sahiji saos seafood pangbasajanna aya, sarta éta ogé salah sahiji anu pang enak! Hayu urang biasana dilayanan kalayan seafood, tapi éta ogé hébat sareng hayam, daging pedet, atawa grilled sayuran .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 1/2 Tbs. capers, lemes
- 1/2 cangkir jeruk nipis seger
- cai 1/4 gelas
- 1/2 cangkir (1 iteuk) tiis mentega unsalted, motong di 1 / lembar 4 inci
- 1 Tbs. dicincang peterseli
- Uyah secukupnya
Kumaha Jieun Éta
1. Sacara kasar rendang 1/2 Tbs tina capers. Ngagabungkeun nu capers dicincang jeung capers sésana, jeruk nipis , sarta cai kana panci leutik. Bawa ka kulub leuwih panas sedeng jeung simmer dugi campuran geus ngurangan ku satengah.
2. Hurungkeun panas handap sakumaha low-gancang. Tambahkeun sababaraha potongan mentega tiis tur whisk vigorously, dugi mentega blends kana saos teh. Tambahkeun sababaraha langkung potongan mentega, sarta ngulang.
Nalika satengah mentega geus whisked kana saos teh, pareuman panas, sarta whisk di sésana. Nambah peterseli, jeung usum kalawan uyah rasa. Ngawula langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 142 |
| total Fat | 15 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| kolesterol | 41 mg |
| natrium | 137 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 0 g |