Maltaise saos Resep
The Maltaise asin nyaéta asin Palasik dijieun ku nambahkeun jus tina jeruk getih ka dasar saos Hollandaise . Ieu tangy, sarta saeutik saeutik amis ti Hollandaise biasa.
Saos Maltaise ieu tradisional dilayanan kalayan asparagus atanapi brokoli.
Ayeuna, jeruk getih , nu bakal méré warna leuwih has kana sambel, bisa jadi teuas pikeun manggihan. Aranjeunna geus ilaharna di puncak usum salila bulan usum tiis. Jadi lamun teu tiasa meunang leungeun Anjeun dina sagala, anjeun tiasa ngagantikeun jeruk nu biasa.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pint
- sambel Hollandaise
- ¼ cup jus jeruk getih
- 1 TSP jeruk zest
Kumaha Jieun Éta
- Tambahkeun jus jeruk jeung zest jeruk ka asin Hollandaise 1 pint. Ngawula ka katuhu jauh.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 242 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 2.696 mg |
| karbohidrat | 60 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |