Resep ieu sop sauerkraut Lituania, atawa raugintu kopūstai sriuba, anu geus sering didahar salaku ubar hangover sanggeus peuting di minum na partying. Loba nu resep aya, tapi ieu ngawengku smoked babi iga, engkol tawar, sarta sauerkraut. Sababaraha urang tambahkeun wortel sarta gandum kawas sa'ir atawa Millet. Ngawula kalawan kentang panas pindang jeung Rye roti .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound smoked tulang rusuk (atawa daging smoked lianna)
- 3 quarts cai
- 1 bawang badag (quartered)
- 1 salam daun (retak dina satengah)
- 10 peppercorns hideung
- 2 pon sauerkraut (lemes, rinsed upami hoyong)
- 1/2 sirah engkol (abon)
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci ageung atanapi oven Belanda, nempatkeun daging smoked, cai, bawang, daun salam, sarta peppercorns. Bawa ka kulub a, skimming kaluar busa wae nu naék ka permukaan, ngurangan panas sarta ngantep simmer sawaréh katutupan 1 jam.
- Dipiceun daging, daun salam, sarta peppercorns. Tambahkeun sauerkraut, mawa deui kulub nu, ngurangan panas, sarta simmer 30 menit. Tambahkeun kol, mawa deui kulub nu, ngurangan panas tur simmer 15 menit atawa nepi ka engkol nya lembut.
- Saluyukeun seasonings. Dipiceun gajih jeung tulang tina daging, rendang jeung balik deui ka sup, upami hoyong, atanapi ngawula dina samping jeung kentang pindang panas tur Rye roti. Upami hoyong, ngawenangkeun sup pikeun niiskeun sagemblengna, skim kaluar wae gajih nu naék ka permukaan, reheat, sarta Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 120 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 14 mg |
| natrium | 790 mg |
| karbohidrat | 16 g |
| Serat dietary | 8 g |
| protéin | 7 g |