Kaéndahan basajan ieu strawberries macerated resep téh nya éta méré jalan pikeun nambahkeun hirup mun berries anu teu asak cukup atawa anu saeutik kaliwat perdana maranéhanana. A naburkeun gula sarta drizzle tina jeruk nipis transforms paket ho-hum of strawberries kana flavorful, saréat juicy pantes nambahkeun ka Manisan favorit Anjeun. Coba éta, sambel strawberry seger enteng sweetened on bolu jajan, és krim, atawa yogurt; imajinasi anjeun wates éta!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon strawberries, hulled na sliced atanapi dicincang
- Gula 1/3 cangkir
- 1 séndok seger
- jeruk nipis
Kumaha Jieun Éta
- Tos di strawberries jeung gula jeung lemon jus na ngidinan ka marinate dina kulkas nepi ka 24 jam.
- Ngalayanan strawberries macerated leuwih bolu jajan, jajan pound, és krim, atawa yogurt.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 69 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 1 g |