casserole kentang amis Ieu ukuran sampurna pikeun kulawarga opat. Kentang amis anu asak lajeng mashed jeung gula coklat, madu, jeung mentega. kentang amis nu mashed anu topped kalawan marshmallows na dipanggang kana kasampurnaan. Ngarasa Luncat pikeun nambahkeun leuwih marshmallows mun topping nu.
Mun anjeun teu mibanda madu, make sirop maple atanapi sabagian gula tambahan coklat. Skala resep up pikeun badag kulawarga atanapi libur hidangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 kentang amis badag
- 1/4 séndok téh uyah
- 1 séndok gula coklat lampu
- 2 sendok madu
- 2 sendok mantega
- susu 1/2 cangkir
- 1 cup marshmallows miniatur
Kumaha Jieun Éta
- Mesek kentang amis tur nyiksikan kana rounds 1 inci.
- Tempat anu kentang amis dina panci sedeng jeung nutupan kalayan cai; mawa ka kulub a. Panutup pan jeung ngurangan panas ka sedeng-low. Neruskeun masak pikeun kira 20 nepi ka 25 menit, atawa dugi pisan lembut. Solokan ogé.
- Preheat oven ka 350 F.
- Mentega a 1-quart baking piring.
- Dina mangkok badag, mash nu haneut kentang amis .
- Ngukur ngeunaan 2 gelas mashed kentang amis sarta ngagabungkeun aranjeunna dina mangkok jeung uyah, gula coklat, madu, mentega, sarta susu. Campur ogé.
- Sendok kentang amis kana baking piring disusun lajeng Sprinkle nu marshmallows leuwih luhur.
- Panggang dina 350 F keur tentang 25 menit, atawa dugi marshmallows anu enteng browned.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 225 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 24 mg |
| natrium | 65 mg |
| karbohidrat | 36 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |