kacang héjo seger atawa beku nambahkeun rasa jeung warna jeung Salad kentang ogé-seasoned ieu. Salad Ieu gampang nyieun tur sampurna pikeun sagala cookout atanapi potluck.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon beureum-skinned kentang, peeled, potong 1 / sakumpulan 2 inci
- 1 séndok uyah
- 2 endog keras pindang, peeled na dicincang
- 1 cup kacang seger atawa beku, masak, lemes
- 1/2 cangkir finely dicincang bawang beureum
- 2/3 ka 1 cup mayonnaise, sakumaha dipikahoyongna
- 1 séndok krim haseum, pilihan
- 2 pikeun 3 teaspoons disiapkeun mustard, atawa rasa
- uyah jeung cabé hideung Freshly taneuh, secukupnya
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun kentang dina panci jeung nutupan kalayan cai; nambahkeun 1 séndok uyah. Bawa ka kulub a. Panutup jeung masak pikeun 15 nepi ka 20 menit, ngan dugi lembut.
- Solokan jeung mindahkeun kana mangkok; nambahkeun endog dicincang, kacang, jeung bawang. Panutup jeung refrigerate dugi chilled.
- Dina cangkir atawa mangkok, ngagabungkeun 2/3 cangkir mayonnaise, krim haseum, sarta mustard. Gently aduk kana campuran kentang dugi blended. Tambahkeun deui mayonnaise, upami hoyong. Rasa jeung tambahkeun uyah jeung cabé rasa. Ngagaduhan 4 nepi ka 6.
Langkung Kentang Salad Resep
Dipanggang Kentang Salad
Kentang Salad Jeung Dill Relish
Salad Kentang sampurna
Kentang Salad Jeung Bacon
Piknik Kentang Salad
Beureum, bodas, sarta Blue Kentang Salad
Anggang Kentang Salad
Salads béntang
Salad Resep & dressings
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 381 |
| total Fat | 25 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| kolesterol | 83 mg |
| natrium | 309 mg |
| karbohidrat | 32 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 7 g |