Domba backstrap mangrupakeun cut kelas luhur domba éta sampurna pikeun marinating, barbecuing na grilling. Ieu lembut jeung pinuh ku rasa.
Dina resep ieu, backstraps domba anu marinated di bumbu Jérmanik jeung rempah lajeng barbecued kana kasampurnaan.
domba anu dipirig ku lampu jeung refreshing bonténg yogurt jeung lemon wedges.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Pikeun marinade:
- 1 séndok siki cumin
- 1 séndok smoked paprika
- 2 sendok bawang bodas (finely dicincang)
- 1 séndok
- coriander (cilantro) (finely dicincang)
- 1 séndok daun datar peterseli (finely dicincang)
- uyah laut 1/2 séndok
- 1/4 cangkir minyak zaitun
- 1 1/2 lbs./600g backstraps domba
- Pikeun Yogurt:
- 3/4 cangkir yogurt alam
- 1/2 bonténg (peeled, deseeded, sarta dicincang)
- 1 séndok mint (finely dicincang)
- uyah laut 1/4 séndok
- Garnish: cut 1/2 lemon dina satengah
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun bahan marinade babarengan dina mangkok non-réaktif badag. Nambah backstraps domba jeung mix ogé mun jaket. Panutup jeung refrigerate salila sahenteuna 2 jam atanapi nepi ka 24 jam.
- Nyiapkeun yogurt bonténg ngan méméh masak domba teh. Ngagabungkeun yogurt, bonteng, mint, jeruk nipis sarta uyah babarengan dina mangkok leutik. Aduk ogé sarta sisihkan.
- Panas grill atanapi barbecue dina panas tinggi. Cook domba backstraps on sadaya sisi dugi sedeng langka - ngeunaan 8-10 menit.
- Mindahkeun domba pikeun plat jeung nutupan sacara bébas kalawan foil pikeun 5 menit. Saatos waktos nyiksikan domba nu diagonally lajeng ngawula kalawan bonténg yogurt sarta dua wedges lemon.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1295 |
| total Fat | 98 g |
| jenuh Fat | 34 g |
| jenuh Fat | 49 g |
| kolesterol | 331 mg |
| natrium | 316 mg |
| karbohidrat | 12 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 89 g |