Hiji panon tina babak manggang mangrupa salah sahiji pilihan pangalusna keur manggang oven ieu, tapi bisa dijieun ku manggang sirloin tip atawa manggang sarupa. Atawa ngagunakeun manggang imbit. marinade mantuan tenderize jeung rasa sapi teh.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- cai 3/4 gelas
- kecap 1/3 cangkir
- 2 sendok gula
- 1 séndok taneuh jahé
- 1 séndok daun garing thyme, ditumbuk
- 1 cengkeh bawang bodas, minced
- 1 boneless imbit manggang, ngeunaan 3 pon
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun cai, kecap, jahé, gula, thyme, sarta bawang bodas dina badag, kantong neundeun dahareun resealable (cukup badag nyekel manggang sapi).
- Pierce nu manggang sakuliah kalawan garpu; nempatkeun dina kantong. Tutup kantong na péngkolan keur jaket tuntas. Ngégél jeung refrigerate salila sahenteuna 4 jam atawa sapeuting. Hurungkeun kantong aya kalana.
- Panas oven ka 325 F.
- Leupaskeun manggang tina kantong; balik marinade mun refrigerate. Teundeun sapi nu dina rak di pan deet. Manggang, uncovered, salila kira 2 jam.
- Samentara éta, nahan marinade ditangtayungan dina panci jeung mawa ka kulub rolling. Kulub pikeun 1 menit.
- Baste nu manggang kalawan marinade mangsa panungtungan 30 menit ti roasting waktos.
Fungsi 6 ka 8.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 339 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 129 mg |
| natrium | 712 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 49 g |