Merry Christmas ka sadaya! Inuman jangkung refreshing Ieu gede pikeun pihak liburan atawa feasts jeun pitur salah sahiji rasa pangalusna musim: cranberry nu.
Garnish eta kalawan sababaraha cranberries seger atawa garing sarta nawiskeun inuman nu tanpa Gin pikeun alternatif non-alkohol.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 ounce
- Pabedilan Gin
- 1 ounce
- jus cranberry
- 1 séndok
- jeruk nipis
- 8 ons
- klub soda (atawa cukup pikeun luhur kaluar Collins sagelas)
- Garnish: seger (atawa garing) cranberries
Kumaha Jieun Éta
- Tuang nu Gin jeung juices kana gelas Collins ngeusi és.
- Aduk .
- Luhur kalawan klub soda.
- Garnish kalawan cranberries.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 91 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 62.054 mg |
| karbohidrat | 4 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |