Miso sup téh sup pang populerna di Jepang. Has hidangan Jepang-gaya kaasup mangkok salaku bagian tangtu a. Salaku eta beda-beda di saltiness, ngaluyukeun Jumlah ka sering dipake tinimbang anjeun. Ieu resep basajan nu asalna babarengan gancang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 gelas stock dashi sup
- 1 block
- tahu
- 3-4 tbsps némpelkeun miso
- 1/4 cangkir dicincang bawang héjo
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun dashi stock sup di pan jeung mawa ka kulub a.
- Motong tahu kana batu leutik sarta tambahkan maranéhanana ka sop.
- Simmer tahu pikeun sababaraha menit dina panas low.
- Scoop kaluar sababaraha saham sup ti pan jeung ngabubarkeun miso di jerona.
- Laun balik campuran miso di sop. Aduk sop gently. Ngeureunkeun panas tur nambahkeun dicincang bawang héjo.
- Coba teu kulub sop sanggeus anjeun tiasa nyimpen miso di.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 166 |
| total Fat | 8 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.000 mg |
| karbohidrat | 10 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 17 g |