Mizataki mangrupakeun nabe (pot panas) piring Jepang mibanda hayam jeung bahan séjén. Éta téh ngan saukur simmered di dashi sup. Hayu urang biasana asak dina meja makan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 gelas kombu dashi sup stock (tambah tambahan)
- 1 pound boneless hayam thighs (potong buah kacamatan-ukuran)
- 1 pound tahu (potong blok leutik)
- 2 pon engkol Cina (hakusai, potong 2-3 tebih inci)
- 8 shiitake suung (batang dihapus)
- 1 leek (atawa negi, rinsed na diagonally sliced)
- Pilihan: 1 kebat greens Chrysanthemum (potong 2-3 tebih inci, upami sadia)
- sambel ponzu pikeun dipping: garnish
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun kombu dashi stock sup jeung hayam dina pan listrik atawa pot donabe.
- Panas sup jeung mawa ka kulub a.
- Skim kaluar wae busa atanapi najis anu naek ka beungeut cai.
- Hurungkeun handap panas kana lemah sareng simmer hayam nepi ka asak.
- Nambahkeun bahan séjén dina pot sarta simmer dugi softened.
- Ngawula ka sababaraha saos ponzu dina mangkok leutik individu di sisi.
- Candak bahan asak tina pot na dahar, dipping di saos teh.
- Tambahkeun deui dashi sup sakumaha diperlukeun.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 530 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 95 mg |
| natrium | 508 mg |
| karbohidrat | 35 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 51 g |