Kombinasi basajan ieu asparagus, kéju, sarta Bacon ngajadikeun hiji sisi piring ngeunah anu bakal balik kalawan ngan ngeunaan widang naon waé piring utama. Atawa ngagunakeun eta salaku blok wangunan pikeun piring brunch endog fabulous. Susun asparagus asak leuwih nyiksikan kandel roti toasted buttered, luhur éta asparagus jeung Bacon asak, lajeng ku endog poached . sambel kéju Spoon leuwih endog jeung usum kalawan uyah jeung cabé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 strips of Bacon
- 1 1/2 pon asparagus seger, tungtung tangguh dipangkas
- 2 sendok mantega
- 2 sendok tipung
- susu 1 cup
- 1/4 séndok téh uyah
- 1 cup abon Amérika atawa hampang Cheddar kéju
Kumaha Jieun Éta
- Motong unggal strip of Bacon crosswise kana tilu lembar. Fry atanapi Panggang Bacon teh nepi ka garing. Solokan nu Bacon on towels kertas jeung sisihkan.
- Nempatkeun hiji karinjang steaming dina panci sedeng kalayan salah sahiji kana dua inci cai. Bawa ka kulub a. Nambah asparagus dipangkas nepi karinjang nu, nutupan loyang, jeung uap keur ngeunaan 5 ka 6 menit, ngan dugi asparagus nyaeta garing-lembut. Tingal ogé: Kumaha masak Asparagus Lima Cara
- Ngalembereh mentega dina panci; nambahkeun tepung jeung aduk nepi ka Roux nu aya alusna blended tur mulus. Neruskeun masak pikeun 2 menit, aduk terus. Laun nambahkeun susu ka Roux nu. Masak nepi ka thickened bari diaduk terus.
- Tambahkeun uyah sarta kéju kana saos thickened; neruskeun masak nepi kéju nya dilebur sarta saos teh téh lancar.
- Tuang asin nu leuwih asparagus panas lemes tur luhur kalayan potongan Bacon.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 357 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 65 mg |
| natrium | 590 mg |
| karbohidrat | 21 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 17 g |