A resep basajan pikeun favorit tradisional. Ieu jangjang hayam téh yakin mangga. Saluyukeun saos panas upami anjeun hoyong ieu munding Jangjang hotter atanapi henteu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 pon / 1.4 kg jangjang hayam
- 1 (12 ounce / 350 ml) bisa tina inuman cola carbonated
- 1/2 cangkir / 120 ml saos panas
- 1/4 séndok / 1,25 ml taneuh cabe hideung,
- 1/4 séndok / 1,25 ml rawit lada, atawa mun rasa
- 1 séndok / 15 kecap ml
Kumaha Jieun Éta
Ngagabungkeun saos panas, cola, cabe hideung, lada rawit, sarta kecap dina pot ageung. Tambahkeun jangjang hayam mun asin. Preheat a grill keur panas sedeng. Tempat pot améh hiji sisi grill dina, sahingga saos ka simmer ku panas teu langsung.Salaku saos dimimitian pikeun simmer, piceun jangjang jeung sapasang tongs sarta nempatkeun langsung dina grill ngilu. jangjang Cook pikeun 8 nepi ka 10 menit. Balik deui ka sambel tur ngidinan pikeun simmer sakali deui.
Ngulang proses ieu unggal 10 menit pikeun waktos bentang 50 menit. sambel bakal jadi kandel.
Hayam geus rengse nalika daging metot gampang tina balung. Anjeun tiasa ngawula aranjeunna kalayan saos tambahan atawa lempeng tina grill pikeun pilihan dryer.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 659 |
| total Fat | 42 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 15 g |
| kolesterol | 229 mg |
| natrium | 865 mg |
| karbohidrat | 3 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 63 g |