casserole nanas Ieu sisi piring nice ngawula kalawan ham.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/4 cangkir béas lila-sisikian
- 3 séndok mantega
- 1 2/3 cangkir (14 ounce bisa) ditumbuk nanas
- 1 séndok uyah
- 1 3/4 gelas cai
- 1/2 cangkir lampu gula coklat, pageuh dipak
- 1/4 séndok téh taneuh pala
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci sedeng, ngalembereh mentega leuwih panas sedeng-low; masak sangu, aduk, keur 3 nepi ka 4 menit.
- Solokan nanas, reserving 1/4 sirop cangkir.
- Tambahkeun hirup aing ditangtayungan, uyah, sarta cai kana panci jeung béas; mawa ka kulub a. Ngurangan panas; nutupan sarta simmer keur 15 nepi ka 20 menit, atawa dugi béas nu geus lembut jeung cai kaserep.
- Aduk nanas, gula, lemon zest, sarta pala. Mindahkeun ka enteng buttered 1 1/2-quart casserole.
- Nutupan kalayan foil jeung Panggang dina 400 F keur kira 20 menit.
- Ngawula kalawan ham atawa babi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 251 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 15 mg |
| natrium | 9 mg |
| karbohidrat | 47 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 2 g |