Ieu variasi pelem flavored tina Palasik Oranyeu Julius . Loba urang boga kenangan budak leutik tina ngarasakeun kieu enak beku smoothie saréat - geus inuman wonderfully blended anu hébat dina waktu usum panas atawa kapan anjeun gaduh craving pikeun mocktail langkung polos.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup seger atawa beku
- jus pelem
- 2 ons
- susu
- ekstrak vanili 1 séndok
- 2 sendok gula
- 1 scoop tina
- vanili és krim
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun kabéh bahan dina Blénder kalayan 1/2 cangkir és.
- Nyampur nepi ka rata.
- Tuang kana chilled kaca Hurricane .
Mun racikanana teuing kandel, nambahan deui jus atanapi cai. Lamun teuing ipis, nambahan deui és atawa és krim.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 339 |
| total Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 32 mg |
| karbohidrat | 68 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 6 g |