The Peppermelon nyaeta kreasi endah sejen ti H. Joseph Ehrmann San Fransisco urang elixir Saloon. Kuring resep ieu sabab teu ngan ngagunakeun buah dipaké saeutik di dunya cocktail, tapi ogé ngabogaan saeutik lada-rasa amis ku pisan gampang nyieun sirop.
jus samangka mangrupa salah sahiji golongan bahan anjeun boh kudu moro pikeun di toko husus atanapi ngadamel diri ti samangka leftover ti barbecue kamari peuting urang.
Pikeun sirop, anjeun tiasa nganggo sakumaha saeutik atawa salaku loba cabe hideung pikeun nyocogkeun rasa anjeun. Kuring geus manggihan yén sababaraha robah warna ka warna tina ngagiling cabé téh kasaimbangan sampurna bungbu na amis.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 ons Bluecoat Gin
- 3/4 ounce sirop cabe hideung madu * (resep handap)
- 1 ounce
- jus samangka
- jeruk nipis 1/2 ounce
Kumaha Jieun Éta
Paké bahan organik sabisana.
- Ngagabungkeun kabéh bahan dina shaker Boston pinuh ku és na ngocok ogé pikeun 10 detik.
- Galur kana gelas cocktail .
- Garnish on pasisian sareng cukang samangka leutik nu ngabogaan palapis tina cabe hideung dina hiji sisi.
* Pikeun nyieun cabe hideung sirop madu: Gabungkeun 1/2 ounce tiap cai jeung madu, nambahan ditumbuk cabe hideung rasa. Campur ogé.
Resep kahadean: H. Joseph Ehrmann
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 178 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 6 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 3 g |