Sajauh pies buah seger balik, ieu pir pai Perancis mungkin ngan butuh jajan. Kalawan Pears sliced seger, hiji jeruk nipis saeutik tur sababaraha jahé taneuh, pai ieu basajan acan nikmat. Pikeun maranéhanana anu resep a crunch tambahan saeutik tur rasa amis, anu coklat Crumb gula topping teh tambahan sampurna.
Anjeun tiasa make sagala rupa pir anjeun resep, tapi urang cinta Anjou atanapi Bosc.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Keur ngeusian jeung kulit:
- 6 gelas Pears sliced seger
- 2 sendok jeruk nipis
- Gula 2/3 cangkir
- 1/2 séndok téh taneuh jahé
- 2 sendok sadaya-Tujuan tipung
- 1 unbaked pastry cangkang, 9 inci
- Keur Crumb Topping:
- 1/2 cangkir mantega
- 1/2 cangkir gula coklat
- tipung 1 cup
Kumaha Jieun Éta
- Pra-panas oven ka 375 F.
- Campur sliced Pears kalawan jeruk nipis, gula, jahé, sarta tipung. Teundeun campuran di pastry-dijejeran plat pai.
- Pikeun topping nu, krim bareng mentega sarta gula coklat; aduk di tipung.
- Nyebarkeun topping leuwih Pears di cangkang pai.
- pai Panggang dina 375 F salila 45 menit, atawa dugi Pears anu lembut sarta topping ieu nicely browned.
- Ngawula ka haneut atawa tiis, ku krim dikocok atawa vanili és krim .
Séjén Delicious pir Resep kana Coba
Pears ngadamel pikeun Manisan Fruity nikmat jeung barang dipanggang.
Di dieu aya sababaraha resep pir amis sejenna maneh bakal bogoh:
- Jahé pir Crisp
- Pir Kue tibalik-Turun
- Ngalambatkeun cooker Buah Compote
- Nagara pir Cobbler
- Muffins pir walnut
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 497 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 27 mg |
| natrium | 388 mg |
| karbohidrat | 70 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 4 g |