resep Szechuan acar Cina Ieu ciri cucumbers pickled kalawan jahé jeung Szechuan peppercorns nu pak rada tajongan hiji.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/2 pon pickling cucumbers
- 1 séndok uyah
- 1 séndok minyak wijen Asian
- 1/4 - 1/2 séndok téh taneuh
- Peppercorn Szechuan , nurutkeun rasa
- 1 Piece jahé seger, ngeunaan 3/4 inci, potong strips ipis
- 1/4 - 1/2 séndok minyak cabe panas, nurutkeun rasa
- 4 sendok Cina cuka béas beureum (teu beureum anggur cuka)
- 2 sendok gula
Kumaha Jieun Éta
- Motong tungtung ati cucumbers, motong dina satengah lengthwise sarta ngagunakeun séndok leutik ngaleupaskeun siki di tengah. Motong lengthwise kana strips ipis.
- Teundeun di colander hiji, Sprinkle uyah nu leuwih na hayu diuk pikeun 1 jam. Solokan jeung pat garing kalayan towels kertas.
- Panas minyak wijen kana panas sedeng. Aduk peppercorn nu. Aduk salila kira 1 menit, dugi seungit. Aduk di jahé jeung minyak cabe panas.
- Hurungkeun panas handap tur taliti nambah cuka béas beureum. Aduk gula. Bawa ka kulub a, aduk ngaleyurkeun gula. Angkat ti panas sarta aduk di cucumbers.
- Mindahkeun ka piring, panutup jeung refrigerate sapeuting atawa 2 poé. Tos deui sateuacan porsi.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 104 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 1.752 mg |
| karbohidrat | 17 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |