Ieu Ngaruwat saeutik anu super gampang nyieun, sarta maranéhna bisa diasah nepi keur kasempetan nanaon. Bodas coklat almond babakan bisa dipaké gaganti poék atawa susu coklat.
Ngarasa Luncat ngagunakeun sprinkles hiasan sejenna pikeun Christmas, birthdays, atawa kaayaan anu husus lianna. Ieu coklat coated cookies Oreo bodas téh Ngaruwat pihak unggulan ogé.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 8 ons babakan coklat-flavored (atawa
- dipping coklat )
- 1/2 cangkir chip mentega suuk
- 40 Ritz Crackers
- 1/2 cangkir mentega suuk
Kumaha Jieun Éta
- Nyebarkeun mentega suuk dina cracker na luhur kalawan cracker sejen.
- Ngalembereh coklat jeung mentega suuk chip leuwih cai panas atawa panas pisan low.
- Dip kaeusi Crackers di campuran coklat, péngkolan ka jaket tuntas.
- Teundeun dina kertas lilin jeung ngahias kalawan sprinkles Lebaran.
- Upami Anjeun gaduh sababaraha dilebur palapis coklat kénca, ngumpul sababaraha Crackers leuwih ngeusi tur dip aranjeunna. Hayu Ngaruwat nangtung dugi palapis téh sungut.
Nyimpen dina wadahna airtight nepi ka 1 minggu. Ngajadikeun 20 Ngaruwat.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 227 |
| total Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 1 mg |
| natrium | 250 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 3 g |
| protéin | 6 g |