resep lemon saos mentega Rosemary Hal ieu ngajadikeun hiji tambahan alus teuing pikeun ternak rasana sakabeh rupa. Sikat eta leuwih broiled keureut pinareup hayam salaku saos a, ngawula deui barengan seared bebek, atawa drizzle eta on hayam goreng pikeun euyeub, finish flavorful.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/2 cangkir mentega (dilebur)
- jeruk nipis 1 séndok
- 2 teaspoons Rosemary (seger jeung dicincang)
- 1/4 séndok téh uyah bawang bodas
Kumaha Jieun Éta
- Bari mentega anu masih haneut, aduk di jeruk nipis, dicincang Rosemary, sarta uyah bawang bodas.
- Nganggo saos mentega Rosemary on ternak atawa salaku saos dipping pikeun roti atawa pretzels lemes.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 207 |
| total Fat | 23 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 61 mg |
| natrium | 4 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |