Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/3 gelas cai lukewarm
- 2 sendok minyak zaitun
- 2 cengkéh ditumbuk bodas
- 3 séndok bumbu seger (dicincang, kayaning kombinasi Basil, chives, oregano, sarta Rosemary)
- 4 cangkir tipung roti
- 1 scant séndok uyah
- Gula 1 séndok
- 4 sendok Parmesan kéju (grated)
- 2 1/4 teaspoons aktif ragi garing
Kumaha Jieun Éta
- Tambahkeun kabéh bahan pikeun mesin roti anjeun dina urutan dianjurkeun ku produsén.
- Panggang dina siklus dasar, kulit sedeng.
- Ngajadikeun hiji 2-pound loaf.
Nuturkeun waktu masak husus pikeun mesin roti Anjeun.
Langkung Roti Resep
Nagara Bodas Roti
Dasar Bodas Roti
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 105 |
| total Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 412 mg |
| karbohidrat | 14 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 3 g |