Verla urang roti mesin ramuan roti anu super gampang nyiapkeun, sarta eta teh roti sampurna pikeun hiji spaghetti atanapi lasagna hidangan. Anjeun bisa rék Panggang roti ieu ngan keur ambu éndah!
Kuring geus nyieun roti jeung keju Parmesan na Basil tinimbang oregano, sarta ieu endah pisan.
Ningali tips handap resep kanggo instruksi pikeun nyieun formulir loaf bébas pikeun oven.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 gelas tipung roti
- cai 1 cup
- 1/2 cangkir Freshly grated kéju (Romano atanapi Parmesan)
- 3 séndok gula
- 1 séndok oregano daun garing
- 1 1/2 séndok minyak zaitun
- 1 séndok uyah
- 2 teaspoons aktif ragi garing
Kumaha Jieun Éta
Nambahkeun bahan pikeun mesin roti anjeun di handap paréntah produsén urang. Disetel dina mimiti dasar atawa sedeng, terus pencét. Ngarasakeun ambu fabulous!
resep ngajadikeun hiji 1 1/2-pound loaf roti.
tips
Bébas Bentuk loaf keur Oven - Nyiapkeun roti dina mesin roti ngagunakeun siklus adonan. Leupaskeun adonan ti mesin jeung bentuk kana loaf buleud. Tempat anu loaf dina parchment kertas-dijejeran loyang sarta nutupan ku anduk dapur beueus.
Hayu deui naek dugi dua kali, kira 40 nepi ka 50 menit.
Panggang dina preheated 400 F oven salila 25 ka 30 menit, atawa dugi coklat emas.
Anjeun bisa ogé kawas
Roti Mesin sakabeh Tepung Cornmeal roti (atawa Métode konvensional)
Susu favorit tur Madu Roti Resep keur Mesin Roti anjeun
Madu Buttermilk Ragi Roti Resep keur Mesin Roti anjeun
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 61 |
| total Fat | 3 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 2 mg |
| natrium | 138 mg |
| karbohidrat | 7 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 2 g |