Coba kaluar ieu cutlets turki nikmat. Éta téh sautéed kalawan suung jeung bumbu, kitu ogé sherry jeung mentega kana ningkatkeun rasa. Tambahkeun krim teh ngan méméh porsi jeung anjeun gé boga hébat, hidangan hearty!
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 ka 8 cutlets turki
- tipung 1/4 cangkir
- 1 séndok paprika
- 1 séndok uyah
- 1/4 séndok cabé
- 2 sendok minyak zaitun
- 3 séndok mantega
- 6 jeung 8 ons sliced suung
- 4 bawang héjo, dicincang
- 2 sendok sherry garing
- 1/2 séndok téh garing tarragon
- 1/2 séndok thyme daun garing
- 1/2 séndok téh garing Rosemary
- 2 teaspoons seger dicincang peterseli
- 1/2 cangkir krim beurat
- 1 séndok dicincang peterseli seger pikeun garnish
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun tipung, paprika, 1 séndok téh uyah sarta 1/4 séndok cabé. Dredge cutlets turki di campuran tipung.
- Nempatkeun minyak zaitun jeung ngeunaan satengah tina mantega dina skillet badag leuwih panas sedeng; masak di turki dina bets mun coklat, ngeunaan 2 menit unggal sisi. Dipiceun cutlets kalkun jeung tetep haneut.
- Tambahkeun sésana mentega kana loyang ditambah suung jeung bawang héjo. Cook, aduk, salila kira 2 menit; nambahkeun sherry. Nambah bumbu na krim beurat. Masak handap dugi diréduksi jadi saos enteng thickened.
- Balik ka keureut turki ka dina loyang; nambahkeun uyah jeung cabé rasa. Masak atawa dua menit panas liwat, spooning saos ngaliwatan cutlets.
- Sprinkle peterseli seger kana luhureun cutlets turki ngawula.
Langkung Turki Cutlet Resep
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 3833 |
| total Fat | 161 g |
| jenuh Fat | 46 g |
| jenuh Fat | 54 g |
| kolesterol | 1.846 mg |
| natrium | 3.287 mg |
| karbohidrat | 19 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 546 g |