London broil teu cut sapi, tapi gantina cara nyiapkeun eta. London broil biasana dilakukeun ku steak buleud luhur, tapi bisa ogé dipigawé kalayan flank steak atawa sirloin steak.
Rahasia ka broil London hébat nu hiji marinade flavorful na slicing thinly ngalawan gandum. Leftover London broil ngajadikeun hébat manggang tiis sapi sandwiches. Hayu urang ogé hébat dilayanan kalawan sababaraha kuah coklat homemade.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1/4 cangkir cuka balsamic
- 2 sdm
- minyak zaitun
- 4 cengkéh ditumbuk bodas
- 1 Rosemary TSP garing
- 2 sedengkeun boneless buleud luhur "
- London Broil "steak, ngeunaan 2-inci kandel
- 1 sdm cabe hideung Freshly taneuh
- uyah sakumaha diperlukeun
Kumaha Jieun Éta
Dina mangkok leutik whisk babarengan cuka, minyak, bawang bodas jeung Rosemary. Tempat anu sapi dina piring sarta Toké dua sisi sakuliah kalawan garpu. Mindahkeun ka kantong freezer palastik jeung tuang di marinade nu. Segel na sapeuting refrigerate.
Hurungkeun broil on tinggi. Leupaskeun broil London ti marinade na pat garing. Uyah generously, sarta rub dina cabe hideung taneuh Freshly dina dua sisi. Teundeun dina loyang broiler atanapi pan oven-aman lianna.
Broil ngeunaan 8 inci dina seuneu pikeun ngadeukeutan 6-7 menit per samping keur sedeng langka - hiji temp internal tina 130 derajat F.
Mindahkeun kana plat jeung nutupan sacara bébas kalawan foil; hayu sésana pikeun 10 menit. Ngawula, motong ngalawan gandum kana keureut pisan ipis. Ngawula ka panas, topped kalayan sagala juices ti plat on mana eta rested.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 310 |
| total Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 115 mg |
| natrium | 127 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 42 g |