Ieu "uyah jeung cabé" grilled rok steak resep téh jadi gampang alatan éta seasonings anu jadi basajan. steak rok nyaéta sarupaning juicy, cut flavorful sapi nu teu kedah ngalakukeun teuing.
Ngajadikeun 6 porsi tina "uyah jeung cabé" grilled rok steak
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- Keur marinade:
- kecap 2 séndok
- 2 cengkéh mashed bodas
- 1/2 séndok cabé bodas
- 1/2 séndok rawit cabé
- minyak nabati 1 séndok
- Pikeun steak teh:
- 2 pon rok sapi steak, potong buah 6 inci
- 1 séndok cabe hideung Freshly taneuh
- uyah halal mun rasa
Kumaha Jieun Éta
Dina mangkok campur kode badag, ngagabungkeun kabéh bahan marinade na whisk babarengan tuntas. Nambah rok steak, sarta Tos di marinade nepi sakabéh buah anu coated merata. Panutup mangkuk na hayu diuk, dina suhu kamar pikeun 20 menit.
Dipiceun rok steak ti marinade na pat garing kalayan towels kertas. Usum jeung cabe hideung Freshly taneuh jeung uyah halal. Cook ngeunaan 3 menit per samping keur sedeng-langka dina panas pisan, preheated grill outdoor, atawa dina pan grill jero rohangan.
Hayu sésana pikeun 5 menit saméméh porsi. Pastikeun nyiksikan ngalawan gandum keur hasil tenderest.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 433 |
| total Fat | 25 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 12 g |
| kolesterol | 129 mg |
| natrium | 482 mg |
| karbohidrat | 9 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 43 g |