spareribs gaya kidul anu dipanggang ku saos barbecue homemade smoky. Ieu mangrupa gampang, merenah set-na-poho hidangan kanggo naon wengi minggu. Worcestershire méré BBQ ieu asin a nice kidul tang.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 pon spareribs, motong di porsi porsi-ukuran
- cuka 1/2 cangkir
- 1 séndok uyah
- 1 séndok mustard garing
- cikal seledri 1 séndok
- 1 séndok saos Worcestershire
- 1 1/2 teaspoons cabe bubuk
- 1 cup saos tomat
- 2 sendok gula coklat
- 1 séndok
- paprika
- 1/2 séndok cabé
- dash haseup cair
- 1/8 séndok rawit cabé
Kumaha Jieun Éta
- Teundeun spareribs dina rak dina pan roasting badag.
- Tuang cai kana handap pan ka jerona 1/2 inci.
- Panutup pageuh tur Panggang dina 300 F keur 1 1/2 jam, dugi tulang rusuk nu lembut.
- Ngagabungkeun kabéh bahan sésana, blending ogé. Solokan cairan tina iga na dipiceun rak ti pan.
- Tuang 1 cup saos leuwih iga.
- Panggang di pan muka dina 325 F keur 30 menit.
- Tuang sésana asin leuwih iga; Panggang 30 menit deui.
- Baste kalana mun pastikeun tulang rusuk sagemblengna katutupan.
Ngagaduhan 4 nepi ka 6.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 567 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 438 mg |
| karbohidrat | 111 g |
| Serat dietary | 7 g |
| protéin | 27 g |