Nalika bade susu-gratis, loba mindeng poho Palasik susu-kirang cake: Malaikat jajan kadaharan ! Lampu, low-gajih na cocog pikeun rupa-rupa frostings, bubuahan, jeung toppings sejen, ieu pamendak dessert basajan pikeun maranéhanana susu-freers anu teu alérgi kana endog.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- tipung 1 cup (kueh)
- 1 1/2 cangkir gula (granulated bodas)
- 1/4 séndok téh uyah
- 12 bule endog badag
- ekstrak vanili 1 séndok
- 1 1/2 séndok téh krim of karah
Kumaha Jieun Éta
1. Preheat oven ka 375 F. Line dua Panci cupcake 12-cangkir jeung liners cupcake. Mindahkeun kabaya oven jeung posisi panghandapna dina oven.
2. Dina mangkok leutik, ngayak babarengan tipung, 3/4 gula cup, tur asin. Sisihkan.
3. Dina mangkok badag migunakeun hiji mixer leungeun listrik, ngéléhkeun bule endog jeung vanili sarta krim of karah dugi ngabentuk puncak lemes-sedeng, ngeunaan 3-4 menit. Laun nambahkeun gula 3/4 gelas sésana, nuluykeun ngéléhkeun dugi ngabentuk puncak kaku, ngeunaan 4-6 menit deui.
Melu di bahan garing, nyandak perawatan teu overmix na deflate adonan.
4. bagian adonan kana liners cupcake na Panggang pikeun 12-15 menit, atawa dugi enteng emas. Ngawenangkeun cupcakes pikeun niiskeun lengkep dina kawat rak cooling saméméh icing, frosting atanapi porsi jeung buah.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 71 |
| total Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 76 mg |
| karbohidrat | 15 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |