Sagampil congee teh sarapan tradisional Cina, di Vietnam geus ilahar pikeun ngamimitian poé ku mangkok béas ketan. Resep ieu béas ketan suuk diwangun ku kacang asak jeung amis ketan béas sarta santan. Ieu ngawengku arah masak alternatif pikeun maranéhanana anu rék uap Parahiangan.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 cup kacang (atah)
- 2 gelas béas ketan
- cai 1 cup
- santan 1/2 cangkir
- 1/2 séndok téh uyah
- minyak 1 séndok
- Garnish: 1/2 cangkir abon kalapa
- Garnish: 2 sendok ditumbuk kacang Anggang (pilihan)
- Garnish: 2 sendok siki wijen (pilihan)
Kumaha Jieun Éta
- Soak kacang atah jeung béas ketan di dua Panci misah pikeun sahanteuna tilu jam dina cai haneut, atawa preferably sapeuting, teras solokan.
- Dina panci, nutupan kacang kalawan cai sarta mawa ka kulub a. Simmer pikeun 20 menit.
- Maké panci nonstick, ngagabungkeun asak kacang, béas, cai, santan, garam sarta minyak jeung mawa ka kulub a. Langsung ngahurungkeun turun panas jeung aduk gently. Panutup pageuh.
- Hurungkeun panas nepi pisan lemah sareng masak nepi sakabéh cai kaserep - kira 20 menit. Sateuacan porsi, béas fluff kalawan sumpit atawa garpu.
- Mun maké steamer a, ngaleungitkeun cai. Ngagabungkeun kacang asak, béas, kacang, santan, uyah, sarta minyak. Kukus 20 menit leuwih cai ngagolak.
- Garnish kalawan kalapa abon. Mun hayang, tambahkeun kacang ditumbuk, siki wijen, hiji uyah saeutik, jeung / atawa gula rasa. piring bisa dilayanan ku sorangan atawa ku hiji entree.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 318 |
| total Fat | 26 g |
| jenuh Fat | 10 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| kolesterol | 29 mg |
| natrium | 30 mg |
| karbohidrat | 8 g |
| Serat dietary | 4 g |
| protéin | 17 g |