Ieu casserole nikmat, tur cara ngajentul ngarasakeun kombinasi zucchini jeung terong. Sayur anu digabungkeun jeung tomat, bawang, sarta kéju. casserole kasebut topped kalawan crumbs roti buttered na dipanggang kana kasampurnaan.
Jieun samping ieu piring casserole mun balik kalawan ngan ngeunaan widang naon waé piring utama.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 terong badag, peeled sarta motong di batu atawa 4 ka 5 eggplants leutik, sliced di rounds
- 2 zucchini sedeng atanapi panas squash atanapi kombinasi, sliced
- 1 bawang sedeng, dicincang
- 1 séndok mantega
- 1 tiasa (14.5 ons)
- tomat stewed
- 1 1/2 teaspoons uyah
- 1/4 séndok cabe hideung taneuh
- 1 1/2 cangkir abon seukeut kéju Cheddar
- 1 1/2 cangkir lemes crumbs roti tossed kalawan 2 sendok dilebur mantega
Kumaha Jieun Éta
- Nempatkeun térong sarta zucchini dina panci badag jeung nutupan cai. Bawa ka kulub a, ngurangan panas ka sedeng, sarta kulub dugi sayuran anu lembut, ngeunaan 12 ka 15 menit. Solokan ogé.
- Panas oven ka 350 F.
- Dina skillet badag leuwih panas sedeng, tumis bawang dina 1 séndok tina mantega dugi lembut. Ngagabungkeun bawang jeung tomat, uyah jeung cabé, jeung terong lemes.
- Sendok satengah tina campuran sayur kana casserole disusun. Luhur kalawan ngeunaan dua per tilu tina kéju sarta dua per tilu tina crumbs roti. Luhur jeung campuran sayur sésana jeung kéju sarta roti crumbs sésana.
- Panggang salila 25 menit, atawa dugi topping kasebut enteng browned na casserole nyaeta bubbly.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 424 |
| total Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 65 mg |
| natrium | 1.185 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 6 g |
| protéin | 20 g |