Tol House cookies nu jelas resep cookie coklat chip favorit America urang. Ieu versi kipas-favorit ti resep aslina jeung ngajadikeun badag,,, garing-on-the-edges chewy-di-nu-puseur cookies coklat chip .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 1/4 gelas
- sagala-Tujuan tipung
- 1 séndok baking soda
- 1 séndok uyah
- 1 cup mentega (sunda)
- 3/4 cangkir gula coklat lampu (dipak)
- Gula 3/4 cangkir
- ekstrak vanili 1 séndok
- 2 endog badag
- 2 gelas poék atawa semi-amis coklat chip
- 1 cup walnuts (dicincang)
Kumaha Jieun Éta
- oven Preheat ka 375 F.
- Ngayak tepung, baking soda , jeung uyah kana mangkok leutik. Dina mangkok badag tur ngagunakeun hiji mixer listrik, krim bareng mentega, gula, sarta sari vanili. Darso dina endog, salah dina hiji waktu, jeung ngéléhkeun ogé sanggeus unggal tambahan. Darso dina bahan sifted dugi ngan dicampurkeun. Aduk dina chip coklat jeung kacang.
- Leupaskeun adonan ku 1/4 porsi cup ngeunaan 3 inci eta on cadar cookie ungreased. Panggang keur 11 nepi ka 13 menit, atawa dugi coklat emas sabudeureun edges. Nyetél cadar cookie dina kabaya kawat pikeun niiskeun keur 2 nepi 3 menit, lajeng mindahkeun cookies kana kabaya pikeun niiskeun lengkep.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 268 |
| total Fat | 18 g |
| jenuh Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| kolesterol | 70 mg |
| natrium | 156 mg |
| karbohidrat | 23 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 4 g |