Resep Vanilla latte Ieu hébat brunch cocktail . Ieu méré Anjeun rasa na jolt kopi, anu smoothness of krim sarta vanili halus.
Tangtu, kusabab resep ti Starbucks aranjeunna nyarankeun make kopi chilled maranéhanana, tapi karesep anjeun sampurna rupa (jeung meureun pikaresep).
Catetan: liqueurs Starbucks éta produk pondok-cicing tina raksasa imah kopi na geus dilanjutkeun saprak medarkeun resep ieu. Ieu henteu hartosna yén inuman ieu mangrupa mutahir. Sabalikna, eta tetep latte spiked sampurna jeung, dina pamanggih kuring, nyaeta malah hadé kalawan boh RumChata atanapi Cream Irlandia Bailey urang liqueurs. Pilarian pikeun liqueurs krim beuki ngagunakeun sakumaha diganti a ...
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 bagian Starbucks Cream liqueur
- 3/4 bagian
- Absolut Vanilia Vodka
- 2 bagian Starbucks
- kopi , chilled
Kumaha Jieun Éta
- Ngawangun bahan dina és-kaeusi kaca highball .
Resep kahadean: Starbucks Liqueurs
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 403 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 18 mg |
| karbohidrat | 49 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |