Resep ieu sakabeh rasa tarragon tangy of real, tapi taya nu mentega éta di saos aslina. Kawas Palasik nu, versi teuing torek ieu hébat jeung steak, hayam, jeung salmon .
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 4 yolks endog
- 1 séndok tarragon mustard (atawa 2 teaspoons Dijon sarta 1 séndok minced tarragon tawar)
- 1 séndok cabe hideung
- 1 1/2 séndok bodas cuka anggur (atawa cuka tarragon)
- cai 1 séndok
- uyah secukupnya
- Pilihan: 1/2 séndok shallots finely minced
- Pilihan: 1 ciwit rawit cabé
- Pilihan: 1 séndok
- tarragon (dicincang tawar)
Kumaha Jieun Éta
- Tambahkeun kabéh bahan, kajaba uyah, nepi ka hiji stainless steel Pergaulan mangkok. Tempat anu mangkuk leuwih panci jeung ngeunaan hiji inci tina cai nu ngagolak dina eta (ieu disebut "ganda alat keur ngagolakkeun") atawa ngan saukur nempatkeun mangkok leuwih setelan seuneu panghandapna. Anjeun tiasa ngangkat sarta nurunkeun mangkuk ngadalikeun panas.
- Whisk dugi campuran thickens, janten cahaya sareng foamy, sarta mangrupakeun bieu panas nepi kabaran. Lamun masak panjang teuing, eta bakal meunang pisan kandel sarta mimiti lengket mangkuk. Angkat ti panas, tambahkeun uyah secukupnya sarta ngalayanan langsung.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 61 |
| total Fat | 4 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| kolesterol | 139 mg |
| natrium | 104 mg |
| karbohidrat | 2 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 5 g |