Browned sosis Italia jeung tomat ngadamel sambel homemade nikmat keur ruku dasi ieu pasta (farfalle).
Ngawula ka pasta ieu tepung jeung roti Perancis crusty atanapi roti bawang bodas jeung salad héjo tossed.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound sosis Italia amis
- 1 cup dicincang bawang
- 1 badag bodas cengkeh, minced
- 1 tiasa (15 ons) tomat, diced
- 1 séndok daun garing oregano, crumbled
- 1 séndok daun garing Basil, crumbled
- 1 séndok uyah
- 1/8 séndok cabe hideung
- 8 ons ruku-dasi ngawangun pasta, atawa farfalle
- 1/2 cangkir grated Parmesan kéju
Kumaha Jieun Éta
1. Cabut sosis Italia ti casings; coklat dina skillet beurat badag, megatkeun sosis Italia up kalawan spatula. Dipiceun browned sosis Italia mun towels kertas ka solokan.
2. solokan kaluar kabeh tapi ngeunaan hiji séndok tina drippings sosis ti loyang; nambahkeun bawang jeung tumis, aduk nepi ka softened. Nambahkeun bodas minced tur tumis pikeun menit sejen.
3. solokan tomat, reserving cair. Atur cairanana kumisan.
4. Tambahkeun tomat lemes ka skillet jeung bawang sarta bawang bodas jeung masak pikeun ngeunaan 4 menit.
5. Tambahkeun cair tomat nu ditangtayungan mun skillet nu lajeng balik sosis Italia mun skillet kalawan oregano, Basil, uyah jeung cabé. Simmer salila kira 20 menit, aduk aya kalana.
6. Angger masak pasta dina cai ngagolak asin di handap paréntah pakét; solokan jeung nempatkeun dina porsi platter.
7. Spoon asin leuwih pasta sarta Sprinkle kalawan Parmesan kéju.
8. Tos enteng jeung Preanger.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 740 |
| total Fat | 35 g |
| jenuh Fat | 14 g |
| jenuh Fat | 20 g |
| kolesterol | 74 mg |
| natrium | 1.056 mg |
| karbohidrat | 69 g |
| Serat dietary | 5 g |
| protéin | 36 g |