coklat panas nyaéta inuman éndah tur warming. Coba resep ieu ti Wina, nu thickens inuman rada ku aduk dina konéng enriching endog.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 6 oz. coklat (semi-amis, 60 - 70% koko)
- susu 1 1/4 gelas
- konéng 1 endog
- Garnish: dikocok krim
Kumaha Jieun Éta
- Rendang éta coklat kana bit leutik. Tempat eta dina panci beurat kalawan susu.
- Panas susu na coklat, aduk remen dugi gelembung leutik datang ka beungeut, tapi ulah kulub. Aduk sakumaha diperlukeun tetep susu tina ngaduruk na coklat ti sinking ka handap.
- Simmer salila tilu menit, aduk terus kalawan whisk pikeun nyieun busa. Dina tahap ieu, rasa susu jeung tambahkeun gula lamun teu cukup amis keur anjeun.
- Lamun susu nu Sigana pisan lancar, piceun tina panas jeung tiis saeutik saeutik.
- Aduk babarengan konéng endog jeung 2 sendok coklat panas. Whisk campuran ieu deui kana pan jeung susu panas tur campuran coklat. Balik deui ka panas, aduk terus jeung whisk mun nyieun busa. Ulah ngantep kulub atawa konéng bakal curdle.
- Ditilik antara dua atawa leuwih cangkir sarta garnish kalawan krim dikocok.
Resep coklat panas séjén:
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 636 |
| total Fat | 43 g |
| jenuh Fat | 24 g |
| jenuh Fat | 13 g |
| kolesterol | 123 mg |
| natrium | 122 mg |
| karbohidrat | 47 g |
| Serat dietary | 9 g |
| protéin | 15 g |