Ieu resep dasar koko panas.
koko dijieun kalawan bubuk koko unsweetened na ayeuna teh topped kalawan marshmallows mini. Ieu hususna alus keur ragrag jeung usum tiris poé, tapi urang cinta eta wae taun.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 3 séndok
- bubuk koko (unsweetened)
- Gula 1/4 cangkir
- susu 4 cangkir
- 1/4 séndok
- vanili
- Garnish: marshmallows (
- miniatur )
Kumaha Jieun Éta
- Nyampur koko jeung gula dina mangkok leutik.
- Dina panci sedeng, susu panas ka scalding. Campur ngeunaan 1/3 cangkir tina susu panas kana campuran koko jeung gula, tuluy tuang campuran koko kana susu panas dina panci anu; aduk nepi ogé anu dicampurkeun. Aduk vanili.
- Ngalayanan koko topped kalawan marshmallows mini.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 250 |
| total Fat | 9 g |
| jenuh Fat | 5 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| kolesterol | 24 mg |
| natrium | 158 mg |
| karbohidrat | 34 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 9 g |