Hiji cau pudding gampang, dijieun ku cau krim campuran pudding, wafers vanili, sarta pisang, dipanggang ku topping meringue.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 badag krim pakét cau flavored pudding sarta pai keusikan (6 ukuranana porsi)
- 3 yolks endog, rada keok
- susu 3 3/4 gelas
- 30 wafers vanili
- 2 asak tapi teguh pisang badag, sliced
- 3 bule endog
- uyah dash
- Gula 1/3 cangkir
Kumaha Jieun Éta
- Dina panci, ngagabungkeun campuran pudding, yolks endog, jeung susu. Cook leuwih panas sedeng, aduk nepi ka campuran datang ka kulub a.
- Angkat ti panas.
- Susun lapisan wafers vanili di handap mangrupa baking piring 2-quart.
- Tambahkeun lapisan keureut cau lajeng lapisan pudding. Nuluykeun layering nu wafers vanili, keureut cau, sarta pudding, tungtung pudding nu.
- Darso bule endog jeung uyah dugi foamy.
- Laun ngéléhkeun di gula lajeng neraskeun ngéléhkeun dugi panglawungan campuran puncak ngagurilap kaku.
- Sendok meringue leuwih pudding, nyebarkeun sakabeh jalan tepi piring mun ngégél.
- Panggang dina 375 ° salila kira 10 nepi ka 15 menit, dugi meringue geus asak na enteng browned.
- Ngawula ka haneut atawa chilled. Nyimpen dina kulkas.
Langkung Banana Manisan
- Baheula Banana pudding
- Cau pudding Jeung Graham Crackers
- Pisang Split trifle
- Pisang sareng Vanilla Rum asin
- cau Fritters
- Cau Cream Pie Resep
- Cau pudding Pie
- cau pudding
- Cau pudding II
- cau Crepes
- cau bites
- Roti Mesin Banana roti
- Cau Cream Pie kalawan Meringue
- kuadrat cau
- Coklat Banana Kue
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 1674 |
| total Fat | 11 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 79 mg |
| natrium | 187 mg |
| karbohidrat | 81 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 7 g |