resep Crockpot nu panggampangna tur nikmat pilihan pikeun saha jeung ngan teu cukup waktu masak. Ngan buang bahan di crockpot jeung poho ngeunaan sababaraha jam! resep ieu pisan serbaguna: Ieu nepi ka anjeun! Paké sapi, hayam, daging babi, atawa daging sejenna dina resep cooker barbecue gampang slow ieu.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 pon sapi Amrik (atawa taktak babi, atawa 3 pon boneless hayam thighs)
- 1 bawang badag, potong sakumpulan
- uyah jeung cabé (rasa, atawa uyah seasoned atanapi grill adun)
- 1 (16 oz) saos botol barbecue
Kumaha Jieun Éta
- Motong daging atawa hayam kana batu.
- Daging usum kalawan uyah jeung cabé atawa adun bungbu, sakumaha dipikahoyongna. Mindahkeun kana cooker slow.
- Sprinkle bawang leuwih daging.
- Tuang saos barbecue ngaliwatan lapisan bawang.
- Panutup pot jeung masak di low keur 7 nepi ka 9 jam, atawa dugi daging anu lembut cukup keur shred.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 468 |
| total Fat | 16 g |
| jenuh Fat | 6 g |
| jenuh Fat | 7 g |
| kolesterol | 135 mg |
| natrium | 922 mg |
| karbohidrat | 33 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 45 g |