frosting mengembang ieu dijieun ku asak sirop jeung endog bule.
Resep patali: mengembang Bodas Frosting (pindang Frosting)
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 2 bule endog
- 1 1/2 cangkir gula
- 1/8 séndok téh uyah
- cai 1/3 gelas
- 2 teaspoons lampu sirop jagong
- ekstrak vanili 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
- Ngagabungkeun kabéh bahan, kajaba vanili, dina luhureun hiji alat keur ngagolakkeun ganda.
- Teuing ku mixer listrik pikeun menit, mangka nempatkeun pan leuwih cai nu ngagolak (pastikeun handap pan henteu noel cai nu ngagolak).
- Nuluykeun ngéléhkeun salila kira 6 menit, atawa dugi campuran frosting bakal nangtung di puncak kaku.
- Angkat ti panas sarta ngéléhkeun dina 1 séndok vanili.
Tempo ogé
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 154 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 14 mg |
| karbohidrat | 39 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 1 g |