Aduk-frying lowers lemak sarta kalori dina variasi ieu dina populér Cina jero-gorengan uyah jeung cabé Udang . Ngagaduhan 4.
Langkung Resep Udang
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 pound udang badag
- 2 sendok aci jagong
- uyah laut 1 séndok atawa uyah halal
- 3/4 séndok Freshly taneuh cabe hideung, lada bodas atanapi Szechuan peppercorn, atawa rasa
- 3 séndok minyak nabati, pikeun aduk-frying
- 1 bawang bodas cengkeh, minced
- 1 beureum chilli cabé, deseeded na dicincang, pilihan
- 1/4 cangkir dicincang bawang héjo
Kumaha Jieun Éta
- Soak hurang di haneut, cai enteng asin keur 5 menit. Bilas dina cai tiis, solokan jeung pat garing kalayan towels kertas. Enteng jaket hurang jeung aci jagong teh.
- Dina mangkok alit, campur uyah jeung cabé taneuh Freshly na sisihkan.
- Panas 2 sendok dina katél preheated on sedeng luhur panas tinggi. Lamun minyak nu aya panas, tambahkeun udang jeung aduk-ngagoreng dugi aranjeunna ngahurungkeun pink. Angkat ti katél nu. Ngabersihan kaluar katél nu.
- Panas minyak 1 séndok dina katél nu. Lamun minyak nu aya panas, tambahkeun papak minced, cabé cabé sarta campuran uyah jeung cabé. Aduk-ngagoreng dugi seungit (10 - 15 detik) lajeng nambahkeun hurang deui kana katél nu. Aduk-tumis jeung jaket hurang kana campuran uyah jeung cabé. Aduk bawang héjo atawa ngawula ka salaku garnish kalawan hurang nu.
Langkung Cina kerang Resep
Main Food Cina Resep File
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 296 |
| total Fat | 12 g |
| jenuh Fat | 1 g |
| jenuh Fat | 8 g |
| kolesterol | 227 mg |
| natrium | 1.190 mg |
| karbohidrat | 19 g |
| Serat dietary | 2 g |
| protéin | 29 g |