Ieu variasi nikmat dina suuk Palasik satay saos dipping anu ngawengku sababaraha tradisional Karibia atanapi Jerk rasa. Gede pikeun grilled udang, hayam jeung daging babi skewers.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- kecap 3/4 cangkir
- 1/4 cangkir saos tomat
- 1/4 cangkir mentega suuk lemes
- Jus 1 jeruk
- 2 sendok Rum poék
- 2 sendok gula coklat
- 2 teaspoons cabe hideung
- 1 séndok ditumbuk cabe beureum
- bawang bodas bubuk 1/2 séndok
- 1/2 séndok téh taneuh jahé
Kumaha Jieun Éta
1. Dina panci badag ngagabungkeun jus jeruk jeung kecap. Panas dugi simmering sarta nambahan gula. Aduk nepi ka gula bubar. Tambahkeun mentega suuk, saos tomat, Rum, sarta nuluykeun aduk. Nambahkeun bahan sésana jeung mix ogé.
2. Angkat ti panas sarta ngantep tiis kana suhu kamar. Ngawula kalawan meats grilled, utamana udang, hayam atawa babi. Refrigerate nepi ka dua poé dina wadahna airtight.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 11 |
| total Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| jenuh Fat | 0 g |
| kolesterol | 0 mg |
| natrium | 168 mg |
| karbohidrat | 1 g |
| Serat dietary | 0 g |
| protéin | 0 g |