resep pastry krim almond Ieu bisa dipaké dina loba tradisional Perancis pastry resep, tapi estu Pops dina masakan featuring cherries, apricots, atawa kayu manis. Pamakéan creme patisserie diwatesan ukur ku imajinasi anjeun; Grace a tart basajan atawa hiji gateau elaborate ku krim euyeub. Hasilna bakal sarua nikmat.
Naon gé Anjeun ngabutuhkeun
- 1 1/4 gelas susu (sakabeh)
- 3 endog (ngan nu yolks)
- Gula 1/2 cangkir
- 1/8 tipung cup (sagala-Tujuan)
- 2 sendok aci jagong (tambah 2 teaspoons tambahan)
- ekstrak almond 1 séndok
Kumaha Jieun Éta
Dina panci leutik, haneut susu leuwih panas low nepika ngan cukup panas keur uap. Bari susu keur pemanasan, whisk babarengan yolks endog, gula, tipung, jeung aci jagong dugi campuran sagemblengna rata.
Sakali susu nu geus steaming, nambahan satengah eta, whisking terus, nepi ka campuran endog. Tambahkeun susu na endog deui kana susu panas, nuluykeun aduk, sarta panas eta keur 1-2 menit, dugi custard ngahontal 170F dina thermometer digital na pisan kandel.
Dicabut tina panas, aduk di ekstrak almond, jeung chill cream pastry lengkep méméh ngeusian pastry.
resep pastry krim almond Hal ieu ngajadikeun cukup krim pastry ngeusian kueh atawa profiterole resep tradisional.
| Pedoman gizi (per porsi) | |
|---|---|
| kalori | 215 |
| total Fat | 7 g |
| jenuh Fat | 2 g |
| jenuh Fat | 3 g |
| kolesterol | 109 mg |
| natrium | 297 mg |
| karbohidrat | 32 g |
| Serat dietary | 1 g |
| protéin | 7 g |